2019-05-23

Pragniemy poznać Państwa zdanie na temat opinii, doświadczeń i postaw personelu medycznego wobec obecności członków rodziny pacjentów podczas resuscytacji krążeniowo-oddechowej (RKO)

Zapraszamy pielęgniarki i pielęgniarzy do wzięcia udziału w badaniu ankietowym. Celem badania jest poznanie doświadczeń i postaw personelu medycznego na temat obecności członków rodziny pacjentów podczas resuscytacji krążeniowo-oddechowej (RKO). Kwestionariusz ankiety składa się z 4 części. Wypełnienie kwestionariusza zajmuje około 5-10 min. Badanie jest anonimowe. Nie należy zamieszczać w żadnym miejscu kwestionariusza swojego imienia i nazwiska.

Około 30 lat temu zaakceptowano już obecności rodziny podczas RKO, jednak ciągle brak jest wspólnego i jednoznacznego stanowiska, które obowiązuje na całym świecie a temat nadal wzbudza wiele kontrowersji. Chcemy poznać Państwa opinie na ten temat, jako doświadczonych praktyków, którzy codziennie wykonują ciężką pracę i odpowiedzialną jaką jest opieka nad pacjentem i jego rodziną.

Zapraszamy poniżej link do ankiety:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSftrvI1XF4c1zVjjVLjOQryfNZW0cfiL2Q9hQfd6RMTAA1WhQ/viewform


WspółpracaKonsultanciZdarzenia niepożądaneKontakt z nami
LinkiGrupa roboczaPytania i wątpliwościPolityka prywatności
Nasi partnerzyEfCCNa