2020-02-19

PTPAiIO patronem honorowym II Forum Zakażeń

Polskie Towarzystwo Pielęgniarek Anestezjologicznych i Intensywnej Opieki objęło patronatem honorowym konferencję II Forum Zakażeń – prestiżowe ogólnopolskie wydarzenie, które połączy specjalistów różnych dziedzin w ramach trudnej i aktualnej tematyki zakażeń. Wydarzenie odbędzie się w dniach 2-4 kwietnia 2020 r. w Hotelu Warszawianka w Jachrance. Zachęcamy do rejestracji na stronie: www.fz2020.pl.

Podczas konferencji II Forum Zakażeń głos w kwestii profilaktyki i leczenia zakażeń w Polsce zabiorą przedstawiciele różnych środowisk polskiej i europejskiej ochrony zdrowia

Przestrzeń do merytorycznej, interdyscyplinarnej dyskusji

Konferencja Forum Zakażeń już po raz drugi będzie przestrzenią do dyskusji na temat nowych rozwiązań w leczeniu zakażeń i ma stać się inspiracją do tworzenia nowych standardów w polskich szpitalach. Pierwsza edycja wydarzenia zgromadziła ponad 500 uczestników różnych specjalności.

Eksperci z Polski i Europy

Patronat honorowy nad konferencją II Forum Zakażeń objęli prócz Polskiego Towarzystwa Pielęgniarek Anestezjologicznych i Intensywnej Opieki: Polskie Towarzystwo Lekarskie, Naczelna Rada Pielęgniarek i Położnych, Europejskie Stowarzyszenie „Czyste Leczenie”, Stowarzyszenie na Rzecz Badania i Leczenia Sepsy „Pokonać Sepsę”, Towarzystwo Mikrobiologii Klinicznej, Polskie Towarzystwo Zakażeń Szpitalnych, Polskie Stowarzyszenie Sterylizacji Medycznej, Małopolskie Stowarzyszenie Komitetów i Zespołów ds. Zakażeń Szpitalnych oraz Stowarzyszenie Naukowe Leczenia Ran.

Organizatorem wydarzenia jest wydawnictwo naukowe Evereth Publishing, które jest autorem m.in. prestiżowego cyklu konferencji Forum Leczenia Ran i wydawcą czasopism „Forum Zakażeń” oraz „Pielęgniarstwo w Anestezjologii i Intensywnej Opiece”. Przewodniczącą Komitetu Naukowego wydarzenia jest znana mikrobiolog, dr hab. n. med. Marzenna Bartoszewicz (prof. nadzw.). W Komitecie Naukowym II Forum Zakażeń zasiadają autorytety w dziedzinie zakażeń i nie tylko: http://fz2020.pl/komitet-naukowy/.

Więcej informacji i panel rejestracyjny:
www.fz2020.pl

WspółpracaKonsultanciZdarzenia niepożądaneKontakt z nami
LinkiGrupa roboczaPytania i wątpliwościPolityka prywatności
Nasi partnerzyEfCCNa