2016-02-24

Konferencja naukowa „Wybrane elementy anestezjologii i intensywnej terapii pediatrycznej” - Turzno k. Torunia, 15-16 IV 2016

Szanowni Państwo,
w imieniu Komitetu Organizacyjnego konferencji

„Wybrane elementy anestezjologii i intensywnej terapii pediatrycznej”,

która odbywać się będzie w dniach 15-16.04.2016 r. w Pałacu Romantycznym w Turznie k. Torunia, chcemy serdecznie zaprosić Państwa do udziału w tym spotkaniu naukowym.

Tematyka konferencji obejmuje szeroko pojęte zagadnienia leczenia żywieniowego, specyfiki znieczulenia w anestezjologii pediatrycznej, trudne aspekty dotyczące chorego dziecka leczonego długoterminowo w OIT, umierania pacjenta, problematyki daremnej terapii oraz małego pacjenta jako dawcy narządów.

Drugiego dnia konferencji odbędzie się sesja satelitarna dla pielęgniarek poruszająca trudne aspekty intensywnej terapii dziecięcej i neonatologicznej.

Mamy nadzieję, że proponowane na konferencji praktyczne zestawienie wiedzy i doświadczenia stanie się ważnym wsparciem w codziennej pracy lekarza. Jesteśmy przekonani, że konferencja będzie miejscem interesujących dyskusji naukowych i okazją do nawiązania wielu cennych kontaktów.

W szczegółowe informacje, program oraz możliwość rejestracji on-line znajdą Państwo na stronie:
http://grupamedica.pl/engine/index.php?page=konferencja&id=326

Do pobrania:

Informacje o konferencji, warunki uczestnictwa, program
WspółpracaKonsultanciZdarzenia niepożądaneKontakt z nami
LinkiGrupa roboczaPytania i wątpliwościPolityka prywatności
Nasi partnerzyEfCCNa